KUDURO A AFROHOUSE

Kuduro v preklade znamená pevný zadok. Zároveň je to hudobný a tanečný štýl, vďaka ktorému si vyformujete svoju postavu na najvyššiu úroveň.

Naše lekcie kuduro a afro house sú typické chytľavou hudbou, zaujímavými tanečnými variáciami a tým, že sa ani nenazdáte a budú na konci. A vy budete chcieť prísť opäť a opäť.

Čo je kuduro a afro house ?

Kuduro je štýl hudby a tanca, ktorého korene siahajú do Angoly osemdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Typickými znakmi kudura sú vysoké tempo, energia a tanečnosť a aj to, že takmer všetky skladby sú naspievané v originálnom jazyku krajiny – v portugalčine .Texty opisujú momenty z bežného života a očaria zmesou vtipu a irónie.

Afro house je považovaný za modernejšiu a mäkšiu obdobu kudura. Charakteristický je housovým hudobným základom s afro/tribal prvkami, výrazným beatom a rôznymi podžánrami z rôznych ďalších krajín (tribal, deep, soulful, chill, atď.)

Kuduro a afro house nie sú určené pre naše obyčajné diskotéky. Sú to tanečné štýly, ktoré sa spájajú s magickou Afrikou a vďaka nim môžete cestovať do zeme šamanov a magických rituálov.

Prečo kuduro a afro house ?

Získate tanečné a pohybové zručnosti najvyššej úrovne

Objavíte tanečné partie, o ktorých ste netušili

Na každej lekcii sa naučíte zaujímavú mini choreografiu

Rytmická hudba vás úplne pohltí

Kuduro a afro house v praxi

Kuduro

Afro house

Naše lekcie

partnerské projekty